Dzień Dziecka

W tym roku dzieci z grup: „Biedronki”, „Słoneczka” i „Motylki” swoje święto Dzień Dziecka świętowały, dzięki gościnności państwa Kwaśniewskich, w gospodarstwie agroturystycznym „U Źródła” w Bytoni. Miła zabawa na świeżym powietrzu, sprawiła że ognisko i poczęstunek smakował wspaniale, a niezapomniane chwile zostały utrwalone na zdjęciach.

Natomiast „Żabki” i „Pszczółki” przeżyły ten dzień na sportowo. Zorganizowane konkurencje takie jak: bieg na czas, rzut do kosza, strzał na bramkę oraz gra „dwa ognie” wyłoniły najlepszych, zarówno wśród „Żabek” jak i „Pszczółek”. Nagrodą dla zwycięzców było podium i medale, zaś dla wszystkich uczestników pamiątkowe naklejki.

To nie koniec atrakcji tego dnia. Rodzice należący do Klubu Aktywnego Rodzica zaprosili wszystkich przedszkolaków do Gminnego Ośrodka Kultury, gdzie przygotowali dla nich niespodziankę. A było nią przedstawienie „Smerfy” w wykonaniu tychże rodziców. Dzieciom ogromnie podobała się „smerfowi” opowieść i stroje aktorów. Niektórych rodziców trudno było poznać!

Zwieńczeniem całego dnia był słodki poczęstunek: pyszny tort oraz czekolady od pana Wójta.