Spotkanie ze Świętym Mikołajem, przedstawienie „Zimowa Opowieść”

8 grudnia, już od samego rana, uśmiechnięte i zniecierpliwione twarze przedszkolnych smyków wyglądały przez okna przedszkola z niecierpliwością wypatrując Świętego Mikołaja. Ten niezwykły gość zawitał w progi naszej placówki z ogromnym workiem prezentów dla dzieci. Przedszkolaki z radością zaprezentowały Mikołajowi przygotowane wcześniej wierszyki i piosenki. Radości nie było końca! Podczas spotkania dzieci złożyły uroczystą obietnicę, że w nadchodzącym roku będą bardzo grzeczne i wręczyły Świętemu własnoręcznie wykonane prezenty. Jednakże ten dzień przyniósł dzieciom jeszcze jedną niespodziankę. Nasze kochane przedszkolaki uczestniczyły w przedstawieniu teatralnym pt. „Zimowa opowieść” zorganizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczna w Zblewie. Dziękujemy Pani Emilce za zaproszenie. Ach , co to był za dzień!