Konkurs na kociewską szopkę i kartkę

Jak co roku w okresie Świąt Bożego Narodzenia dzieci z naszego przedszkola brały udział w konkursach organizowanych przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gd. Były to konkursy: XXIII Kociewski Konkurs na Najciekawszą Szopkę Bożonarodzeniową oraz Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na Kociewską Kartkę Bożonarodzeniową. W obu konkursach udało nam się zdobyć nagrody lub wyróżnienia, z czego jesteśmy bardzo dumni, gdyż na te konkursy wpłynęło bardzo dużo prac.

Szopkę kociewską, która zajęła II miejsce w kategorii przedszkoli udało się zdobyć grupie „Małe Kociewiaki” z naszego przedszkola, zaś w konkursie na Kartkę Bożonarodzeniową nasza placówka wiodła prym, gdyż zdobyliśmy I miejsce wymalowane przez Maksia Rutkowskiego z grupy Motylki oraz dwa wyróżnienia, które zdobyli: Kubuś Gągorowski oraz Marcelinka Dunajska z grupy „Słoneczka”.

Za rok również spróbujemy swych sił w konkursach z nadzieją na kolejną nagrodę.