Wręczenie nagród za konkurs „Ja i moja rodzina”

Nasze przedszkole wzięło udział w konkursie pod nazwą „Ja i moja rodzina”, który towarzyszył Międzynarodowemu Konkursowi Fotograficznemu „Dziecko i Macierzyństwo w Obiektywie”, który zorganizowany był przez Miejska Bibliotekę Publiczną im. Bernarda Sychty w Starogardzie Gdańskim oraz przez Galerię Sztuki w Drodze w osobie Danuty Farysej.

Na konkurs wpłynęło aż 421 prac a nasze przedszkole otrzymało 3 nagrody w kategorii przedszkolnej: Ania Konewka z grupy „Biedronki”, Michał Urbański i Wiktoria Kozłowska z grupy „Słoneczka” oraz w kategorii rodzinnej: Nikodem Majkowski wraz z rodziną.

24 stycznia każdy wygrany zawitał w progi Miejskiej Biblioteki Publicznej oby odebrać nagrodę oraz dyplomy. Uroczystość wręczenia nagród była bardzo pięknie przygotowana. Wśród książek i w miłej atmosferze dzieci czuły się wyśmienicie. Cała uroczystość przeplatana była występami muzycznymi oraz tanecznymi a dla dzieci przygotowane były konkursy. Życzymy wszystkim wygranym ciekawych inspiracji…