Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 20 i 22 października odbyły się uroczystości Pasowania na Przedszkolaka. Pierwsi, prawdziwymi przedszkolakami stać się chciały dzieci z grupy „Słoneczka”. Zaprezentowały dla swoich rodziców piękne piosenki, wierszyki oraz zatańczyły przedszkolne tańce. Zarówno rodzice jak i zaproszeni goście zachwyceni byli występem małych przedszkolaków.

Również dzieci z grupy „Biedronki” dwa dni później wykazały się przepiękną recytacją wierszy, sprawnością fizyczną oraz znajomością przedszkolnych piosenek. Wszyscy widzowie zachwyceni byli umiejętnościami, które dzieci zdobyły w tak krótkim czasie.

Na nowo rozpoczętej drodze przywitały przedszkolaków starszaki z grupy „Żabki”, które złożyły na ręce wychowawczyń Medale Zucha Malucha oraz krótkimi wierszami i piosenkami zaprosiły do grona prawdziwych przedszkolaków.

Na wszystkich świeżo pasowanych przedszkolaków czekał pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Gratulujemy!