Dzień dziecka

Po raz kolejny w naszym przedszkolu mogliśmy obchodzić najcudowniejsze święto jakim jest Dzień Dziecka. Każdy przedszkolak był w tym dniu przejęty. Dzieci uczestniczyły w Olimpiadzie Sportowej zorganizowanej przez nauczycielki. Dzieci młodsze z grup „Biedronki”, „Motylki” i „Żabki” wykazywały się umiejętnościami sportowymi na naszym placu zabaw, na którym odbyły się ciekawe konkurencje. Natomiast dzieci z grup „Pszczółki” i „Słoneczka” swoje umiejętności sportowe prezentowali na Zblewskim stadionie, na którym odbyły się bardzo trudne zawody pod okiem pani Ewy Ossowskiej. Ciekawą atrakcją dla dzieci było malowanie twarzy i pyszne upominki. Dzieci za trud włożony w olimpiadę otrzymały medale dyplomy i pyszne torty, które zjadły na podwieczorek.

Oprócz atrakcji związanych ze spartakiadą sportową oraz piknikiem czekała na przedszkolaków jeszcze jedna niespodzianka – przedstawienie w GOK-u . Zanim na scenę wyszli aktorzy, życzenia dzieciom złożyła pani dyrektor przedszkola Beata Cyrson oraz pan wójt Krzysztof Trawicki. Po życzeniach nadszedł czas na wyczekiwane przedstawienie.

Przedstawiciele rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola przygotowali dla najmłodszych bajkę „Czerwony Kapturek”. Zaskoczenie dzieci było bardzo duże kiedy okazało się, że aktorzy wchodzący na scenę to rodzice. Nasi aktorzy spisali się na piątkę, za co nagrodzeni byli ogromnymi brawami oraz serduszkami wykonanymi przez przedszkolaków. Po przedstawieniu dzieci oraz rodzice częstowali się wspaniałym tortem z okazji Dnia Dziecka.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie i oczekujemy dalszych występów.